Moje konto Moje konto

Zestaw do usuwania rdzy i powłok lakierowych stripami

Lista produktów

 • Krążek włóknina ścierna (STRIP) 100mm z trzpieniem - (30) Autofit - autofitlogo.jpg

   

   

  Krążek grubej włókniny ściernej z wtopionym trzpieniem do usuwania starych powłok lakierowych i korozji i innych trudno usuwalnych powłok z powierzchni, zwłaszcza trudno dostępnych. Dzięki swojej elastyczności, nie narusza metalu, usuwa bardziej miękkie warstwy także w profilach, zagłębieniach, wżerach.

   

  Bardzo wysoka wydajność przy prawidłowym stosowaniu (uwaga na ostre krawędzie - nie „podcinać” ich). Stosować na wiertarkach dużej mocy, przestrzegać maksymalnych obrotów. Obroty max. 3500.

 • Trzpień do włókniny ściernej w krążku -(307) Autofit - autofitlogo.jpg

   

  Trzpień mocujący do krążków grubej włókniny ściernej. Lewy gwint zapobiega rozkręcaniu się mocowania.

   

  Stosować na wiertarkach dużej mocy, przestrzegać maksymalnych obrotów (nie stosować na szlifierkach prostych o wysokich obrotach!). Na trzpień można założyć 2 krążki uzyskując dużą szerokość szlifowania.

Informacje o stronie "Usuwanie rdzy i powłok lakierowych stripami"

Na tej stronie znajdziecie produkty do usuwania rdzy i trudno usuwalnych powłok lakierowych. Powszechnie produkt ten ma nazwę "włosy murzyna" lub Strip. Są to różnego rodzaju krążki zbudowane z węglika krzemu. Sklep naprawsam.pl oferuje kilka rodzajów takich krążków. Wszystkie one są przewidziane w technologii naprawsam. Włosy murzyna są dostępne jako krążki wyminne do specjalnego trzpienia, (trzpień do włókniny ściernej ma odwrotny gwint mocujący, co zapobiega jego samoczynnemu odkręceniu), z zamocowanym na stałe trzpieniem, i Power Strip przystosowany do zamocowania na szlifierce kątowej.